Agrofarm 410-430 (85-109 PS)

Traktor Deutz-Fahr Agrofarm

Nová řada traktorů Agrofarm je koncipována speciálně pro pícninářské, polní, ale i další farmářské práce. Agrofarm v sobě sjednocuje vše, co potřebujete v zemědělské výrobě: vysoká flexibilita nasazení, nízké těžiště, výborná obratnost, perfektní přehlednost, manévrovatelnost, stejně tak jako maximální hospodárnost a produktivita. To vše pak tvoří výborný poměr kvality a ceny. Agrofarm je univerzální traktor, který se dodává s praktickým zařízením. S hospodárnými a spolehlivými motory DEUTZ ve dvou výbavových verzích odpovídá tento stroj požadavkům každého zemědělského podniku – malého i velkého. Díky různým variantám střechy kabiny a nízké světlé výšce stroje je Agrofarm vhodný i pro malé podniky s nízkým vjezdem do stáje. V praxi osvědčené převodovky, profesionální hydraulika a neporazitelně nízké náklady na údržbu činí z Agrofarmu opravdový všestranný talent.

Motory DEUTZ

Traktory Agrofarm jsou vybaveny nejnovějšími motory DEUTZ s elektronickým řízením motoru a možností uložení otáček. Vyznačující se ekonomickým provozem, vysokou spolehlivostí a rovnoměrným výkonem v celém spektru otáček. Živý motor s vysokým krouticím momentem a nízkou spotřebou paliva.

Vždy dostatek převodů

Traktory Agrofarm lze vybavit hned několika různými převodovými ústrojími. Od plně synchronizovaných převodovek s 20 převody vpřed i vzad až po převodovku ECO Speed (pouze Agrofarm 430) se 40 stupni vpřed i vzad a s redukovanými otáčkami motoru při maximální rychlosti. Všechny převodovky mají maximální rychlost 40 km/h.

Hydraulický systém a vývodové hřídele

Traktory DEUTZ-FAHR Agrofarm mají velmi výkonný hydraulický systém se zvedací silou až 5 300 kg vzadu a 1 800 kg vpředu. Hydraulické čerpadlo má výkon 54 l/min což je pro tuto traktorovou třídu více než dostačující.

Zadní vývodová hřídel má čtyři rychlosti 540/540E/1000/1000E – máte vždy na výběr. Přední vývodová hřídel je zpřevodována na 1000 ot/min.

Pohodlná kabina

Agrofarm disponuje komfortní, prostornou a dobře vybavenou kabinou s tónovanými okny a sluneční clonou pro pohodlnou a příjemnou práci s traktorem. Ovladače jsou ergonomické, lehce ovladatelné a dobře uspořádané pro snadné ovládání. Výkonná klimatizace je u většiny verzí dnes již standardem.

Skloněná kapota umožňuje perfektní výhled především na vpředu připojená zařízení. Díky tomu je zaručena bezpečná práce a manévrování i v nejmenších prostorách.

Obratnost a kompaktní rozměry

Díky vysokému úhlu natočení předních kol až 55°je garantována vysoká manévrovatelnost s minimálním poloměrem otočení 3,55m. Agrofarm se tak snadno otočí i na těch nejmenších dvorech.

Bezpečnost na prvním místě

Ať již při rychlé jízdě nebo při parkování – spolehlivé a výkonné brzdy jsou vždy důležité. Proto je nový AGROFARM vybaven bezúdržbovými, mokrými kotoučovými brzdami na všech 4 kolech.

Prospekt:   Deutz-Fahr Agrofarm