Agrotron řada 5 TTV (110-127 PS)

Traktor Deutz-Fahr Agrotron 5110 TTV / 5120 TTV / 5130 TTV
Nová řada 5 od společnosti DEUTZ-FAHR opět určuje směr v segmentu kompaktních traktorů. Jednotlivé modely o výkonu 110, 118 a 126,5 koňských sil (5110 TTV, 5120 TTV a 5130 TTV) patří mezi to nejlepší na současném traktorovém trhu – včetně vynikající hydromechanické plynulé převodovky se skvělou účinností. Vsaďte na maximální efektivitu, vysokou produktivitu, špičkový komfort a nejnižší spotřebu na trhu – vše v moderním designu spojeném s účelností pro každodenní používání.

Spousta síly v malém balení

Díky modulární stavbě je nová řada 5 TTV nejen velmi výkonná ale i stejně kompaktní jako verze s klasickou převodovkou. Délka traktoru jsou pouhé 4 m. Přitom motor i převodovka a další části stroje jsou dimenzované pro daleko větší výkony. Použitý motor DEUTZ 3,6 TCD i převodovka jsou nejnovějším stupněm vývoje traktorové techniky.

Vše na co si jen vzpomenete

Celkem jsou k dispozici 3 modely v různých výbavách. Zákazník si může vybrat, co všechno by měl tento již tak skvěle vybavený stroj obsahovat. K dispozici je plně elektrohydraulické ovládání, klasická nebo automatická klimatizace, různé druhy odpružení sedadla řidiče nebo odpružení přední nápravy. Na barevném displeji se pak zobrazují veškeré důležité funkce stroje. Pro opravdu náročné uživatele má nová řada 5 TTV i souvraťový management „Comfortip“. Vše jsou to funkce, které se za normálních okolností nacházejí až v traktorech vyšší třídy – DEUTZ-FARH je přináší v nové řadě 5 i do kompaktní třídy traktorů.deutz fahr 5120.2

Běžnou každodenní práci dále zpříjemňuje nová prostorná kabina s perfektním výhledem na všechny strany i na čelní nakladač. Při práci s nakladačem pak obsluha ocení pokročilé funkce jako Stop&Go umožňující zastavení bez nutnosti stisku spojkového pedálu nebo možnost zvýšení rychlosti natáčení předních kol.

Nová řada DEUTZ-FAHR 5 přesvědčí v každém momentě. Díky 100% všestrannosti a plynulé převodovce již opravdu není činnost, která by tyto moderní stroje zaskočila nebo kterou by nemohli vykonávat – dokáže být ten nejlepší traktor v každém ohledu.

Komfort na prvním místě

Pohodlí a komfort při práci je jeden z klíčových faktorů ovlivňující produktivitu obsluhy – tedy po spotřebě druhý klíčový faktor přímo spojený s hospodárností traktoru. Proto vždy DEUTZ-FAHR dbá na pohodlí obsluhy v maximální možné míře. A výbavových prvků zaměřených na komfort obsluhy je u nové řady 5 opravdu hodně.

df 5120.1Vzduchem odpružené sedadlo řidiče a klimatizace jsou dnes již samozřejmostí. I zde šel DEUTZ-FAHR dále a nabízí automatickou klimatizace pro ideální klima bez starostí. Další prvky výrazně ovlivňující komfort je přední odpružená náprava. Systém odpružení od DEUTZ-FAHRU je známý svou vynikající účinností a 100% funkčností bez ohledu na polohu nápravy. Díky tomu vykazuje vyšší stupeň snížení vibrací a rázů než jiné systémy. V kombinaci s mechanickým nebo dokonce pneumatickým odpružením kabiny jsou pak vibrace působící na řidiče výrazně eliminovány.

 

Nový DEUTZ-FAHR překvapí ale i v jiných ohledech. Široké schůdky do kabiny adf 5100 pohodlný nástup nejsou vždy samozřejmostí. Nová „E-Class“ kabina je navíc neobvykle prostorná a patří k největším na trhu. Pocit stísněnosti v nové řadě 5 nezažijete. Další drobností, kterou uživatel ocení až při každodenním užívání, při brzkých ranních výjezdech nebo práci v noci je osvětlení nástupního prostoru do traktoru. Neméně důležité je dobré rozmístění pracovních světel a velká osvětlená plocha. I tento zdánlivě subjektivní faktor přispívá k menší únavě řidiče a tudíž k vyššímu výkonu bez chyb. V kabině pak každý ocení dostatek schránek na dokumenty a osobní věci. K dispozici je i chlazená schránka na nápoje nebo šikovný držák na mobil vyhotovený z protiskluzového měkčeného materiálu.

Nový DEUTZ-FAHR je po všech stránkách opět lepší a komfortnější. Těžko budete hledat stroj, ve kterém se budete cítit tak pohodlně jako v nové řadě 5.

Prospekt: Deutz Fahr řada 5