Agrotron řada 6 TTV (140-190 PS)

Traktory Deutz Fahr řady 6 TTV

Inovace s rozumem 

Nová řada Agrotron 6 TTV od značky DEUTZ-FAHR představuje doposud nepřekonaný technologický celek v jeho nejnovější podobě: opravdová úspora paliva bez kompromisů, emisní hodnoty odpovídající nejpřísnějším normám a maximální produktivita. Celek, který dosud nikdo nepřekonal a který je i díky použití špičkové plynulé převodovky téměř dokonalý.

Všechny modely nové řady 6 TTV představují nejnovější pokrok v traktorech střední třídy s plynulou převodovkou. Díky neustálým inovacím, pokroku a použití nejmodernějších technologií včetně nejnovější plynulé převodovky od ZF nejsou tyto traktory již jen jednostrannými nástroji jako dříve, ale efektivní, produktivní a všestranné stroje s příkladnou hospodárností provozu.

Nezáleží na tom, zda traktory nové řady 6 pracují na poli nebo přepravují materiál, pomáhají na farmách či jsou použity v kombinaci s různými zařízeními. S plynulými převodovkami ZF a novými motory DEUTZ, které splňují pomocí technologie SCR (selektivní katalytická redukce) emisní normu Tier 4i/Euro 3B, jsou tyto stroje připraveny čelit požadavkům moderního zemědělství na vysoký výkon s nízkými emisemi. Dnes i zítra.

Snadné ovládání za jakýchkoliv podmínek

U nové řady 6 jsou všechny pracovní operace prováděny intuitivně a logicky pomocí přesných a spolehlivých ovládacích systémů. Díky nim je možné naplno využít výkon traktoru. Přitom ovládání zůstalo i díky použití plynulé převodovky jednoduché a snadno zvládnutelné.df 6190

Pouhých několik málo pohybů je potřeba k úplnému zvládnutí stroje. Každý se naučí ovládání všech funkcí traktoru již za malou chvíli. Vynikající poměr hmotnosti a výkonu stroje, správné rozdělení hmotnosti na nápravy a zmiňované jednoduché ovládání dodávají stroji skvělou manévrovatelnost a optimalizují jeho produktivitu za každých podmínek. Ergonomie a intuitivní uspořádání všech ovládacích prvků poukazují i na kvalitu tohoto projektu, ve kterém je souhra člověka se strojem naprosto zásadní. Pouze dokonalá souhra dodává každodenní práci potřebnou motivaci a radost.

Pracovní místo plné technologie s jednoduchým ovládáním

df 6180Již od roku 2001, kdy vyjel první traktor DEUTZ-FAHR s plynulou převodovkou TTV, jsou tyto modely vyváženými a vysoce vyspělými stroji. S příchodem nové řady 6 TTV se hranice vyspělosti posunula opět dále. Velkou mírou k tomu přispívá právě nová kabina MaxiVision, která patří k naprosté špičce. Ergonomické uspořádání ovládacích prvků, logické a promyšlené rozmístění všech tlačítek a páček a jednoznačná čitelnost všech provozních údajů ulehčují ovládání celého stroje. Nejen způsob ovládání, ale i bezkonkurenční pohodlí a vynikající výhled na všechny strany a spoustu dalších vlastností budete jinde hledat marně.

 

Nová loketní opěrka MaxCom s ergonomicky tvarovanou multifunkční pákou nabízí kompletní kontrolu nad traktorem. Ovládací prvky jsou umístěny podle četnosti používání a jsou barevně rozděleny podle typu zařízení, které ovládají. Dlouhodobé testování umožnilo umístění všech prvků tak, aby v maximální možné míře eliminovaly zbytečné pohyby rukou. Multifunkční páka umožňuje ovládání nejdůležitějších a nejčastěji používaných funkcí. Díky integraci souvraťového managementu obsluha v podstatě nemusí používat jiné ovladače – stačí pouze traktor při první jízdě pomocí pár tlačítek nastavit.

Prospekt: Deutz Fahr řada 6 TTV