Agrotron řada 7 TTV (210-263 PS)

Traktory Deutz Fahr řady 7 TTV

Traktory řady 7 jsou určeny především velkým zemědělcům a podnikům poskytujícím služby a jejich největší výhodou by měla být spolehlivost a efektivita provozu. Řada zahrnuje tři modely 7210, 7230 a 7250, z nichž nejsilnější model dosahuje na 263 koní. U traktorů série TTV 7 je standardně nabízena plynulá převodovka od výrobce ZF. Umožňuje (narozdíl od naší legislativy) jízdu rychlostí až 60 km/h a při rychlosti 40 km/h umožňuje motoru běžet při pouhých 1300 ot/min. Ovládání je jednoduché pomocí ergonomicky povedeného joysticku. K dispozici jsou tři jízdní režimy – Auto, PTO a manualní režim, tak jak je tomu u traktorů Deutz-Fahr s převodovkami TTV zvykem.

Prospekt: Deutz Fahr řada 7 TTV

Jenoduché ovládání

deutz fahr 2Nová kabina Maxi Vision je díky absolutnímu komfortu, výbornému odpružení a špičkovému technickému vybavení naprosto jedinečná. Elektronicky řízená klimatizace, použití prvotřídních materiálů a celková prostornost této kabiny jsou základem pohodlného a příjemného pracovního místa. Ergonomické uspořádání ovládacích prvků, logické a promyšlené rozmístění všech tlačítek a páček a jednoznačná čitelnost všech provozních údajů ulehčují ovládání celého stroje. Každý si tak velmi rychle na ovládání zvykne – bez nutnosti dlouhého a opakovaného studia návodů.

Pracovní místo plné technologie

Provozní stav stroje je neustále zobrazován až na 3 různých monitorech:

  • Barevný pracovní displej na pravém A-sloupku umožňuje kontrolu všech funkcí stroje.
  • Infocentrum v přístrojové desce sleduje stav jednotlivých systémů.
  • iMONITOR 2, nový multimediální terminál (kompatibilní se systémem ISOBUS) umožňuje nastavení všech provozních parametrů stroje.
  • Vysoký technologický standard nové řady 7 od firmy DEUTZ-FAHR zaručuje neustálý přehled o stavu stroje a snadné splnění všech činností.
Systém iMONITORU 2 zahrnuje následující funkce:
  • „Hlavní menu“ umožňuje kontrolu všech funkcí traktoru (motor, převodovka, zadní tříbodový závěs, vývodové hřídele, hydraulický systém, systém ASM, odpružení kabiny).
  • „Výkonnostní monitor“ zaznamenává následující údaje: různé spotřebové hodnoty, měření produktivity a plochy a další praktické údaje.
  • „Comfortip“ automatický souvraťový management (pam컝 pro 32 funkcí, ovládání funkcí podle ujeté vzdálenosti nebo času, ovládání všech funkcí traktoru včetně neutrálu a pojezdu vpřed a vzad, uložení funkcí do paměti traktoru).
  • Ovládání zařízení připojených přes ISOBUS pomocí dotykového rozhraní iMONITORU 2.
  • MP3 přehrávač a Handsfree pro spojení s telefonemdeutz fahr 7

Inovativní převodovka

Převodovka TTV nové řady 7 spojuje výkonnost a účinnost mechanických převodovek s plynulostí a komfortem převodovek hydrostatických. Efektivní a spolehlivá kombinace zajišující optimální přenos výkonu motoru v každé situaci. Nekonečné množství převodových variant spolu s automatickým nastavením výrazně usnadňují práci a zvyšují produktivitu. Stejně tak nedochází k situacím, kdy by byl stroj přetížen nebo pracoval ve zbytečně vysokých otáčkách s vysokou spotřebou. Díky těmto vlastnostem má převodovka TTV vždy dostatečnou rezervu krouticího momentu, která umožňuje v každé situaci plynulou jízdu. Tím je dále výrazně zvýšeno pohodlí, ale i bezpečnost při provozu stroje, především pak na veřejných komunikacích. Nejnovější verze převodovky TTV řady 7 umožňuje maximální rychlost až 60 km/h a dosahuje rychlostí 40 a 50 km/h při snížených otáčkách motoru (1357/1695 ot/min; v ČR je max. rychlost omezena na 40 km/h).deutz fahr

Produktivita a výkonnost stojí u traktorů DEUTZ-FAHR Agrotron 7 na předním místě. To dokazuje i automaticky ovládaný pohon všech kol a uzávěrka diferenciálu, které jsou vždy v základní výbavě traktoru. K pohodlí obsluhy přispívají také další vlastnosti převodovky TTV. Při práci se strojem není k rozjezdu, změně směru jízdy ani změně převodového stupně potřeba spojkového, plynového nebo brzdového pedálu. Ve většině případů bohatě dostačuje jemný pohyb multifunkční ovládací pákou