Agrokid 210-230 (39-50 PS)

Traktor Deutz-Fahr Agrokid.

Malý pomocník s velkým srdcem. Všestrannost je u  kompaktních traktorů jedna z nejdůležitějších vlastností. DEUTZ-FAHR Agrokid je díky svým kompaktním rozměrům a bohaté výbavě více než jen všestranný. Desítky zákazníků z řad obcí ale i soukromých osob a malých farem si každý den cení jeho vynikajících vlastností.

 I u nejmenšího z rodiny DEUTZ-FAHR je základem výkonný, ale úsporný motor, který dodává traktoru dostatek síly pro všechny typy práce. Převodovka s 12 stupni vpřed i vzad a maximální rychlostí 30 km/h poskytuje dostatek převodů pro každou práci. Možnost vybavení traktoru až 3 vývodovými hřídelemi a předním tříbodovým závěsem umožňuje uživatelům traktor vybavit až 3 přídavnými zařízeními. Díky těmto možnostem v podstatě není práce, kterou by nezvládl. Sečení trávy, mulčování, či

Jednoduché ovládání

Ovládací koncept celého traktoru je založen na několika jednoduchých principech a nevyžaduje zdlouhavé školení obsluhy před prvním použitím. Veškeré ovládací prvky jsou umístěné v blízkosti řidiče. Vše lze ovládat pohodlně a snadno. Ergonomické uspořádání všech prvků do funkčních skupin umožňuje ovládat traktor bezpečně a snadno.

Bohatá standardní výbava

Traktory DEUTZ-FAHR Agrokid jsou již ve standardu vybavený bohatým příslušenstvím jako je například 100% uzávěrka diferenciálu, výkonné topení, zadní a mezinápravová vývodová hřídel, 2 dvojčinné hydraulické okruhy a další. Na přání lze pak dodat klimatizaci, přední vývodovou hřídel s tříbodovým závěsem, 3. a 4. přídavný hydraulický okruh, větší nádrž a spoustu dalších výbavových prvků pro různé typy prací.

S kabinou i bez

Traktory Agrokid se dodávají s kabinou i bez. Obě verze mají shodné ovládací prvky. Dodávaná kabina nabízí i přes kompaktní rozměry traktoru dostatek místa a snadný přístup pro větší osoby. V nabídce je i speciálně upravený Agrokid v úzkém provedení určený především do městských aglomerací. Díky chytrým konstrukčním řešením dosahuje šířka stroje pouhých 1220 mm.

Do Agrokidu s řidičským průkazem skupiny B

Vzhledem k nízké hmotnosti traktorů Agrokid není nutné mít speciální řidičské oprávnění na traktor. Pro řízení Agrokidu plně dostačuje řidičské oprávnění skupiny B! Fakt, který jistě každý ocení.

Agrokid je ten správný traktor nejen pro malé farmáře, ale i pro obce, případně velké podniky, které potřebují pravidelně provádět údržby okolních zpevněných i nezpevněných ploch. Možnost použití široké nabídky standardního traktorového příslušenství z něj dělají opravdového univerzála.

štění komunikací, zametání ale i například obdělávání menších polí není pro Agrokid problém.

Prospekt:     Deutz-Fahr Agrokid