Agroplus (82-106 PS)

Traktor Deutz-Fahr Agroplus 

Jedna modelová řada. Tři varianty. Nespočet různých modifikací. Verze s kabinou i bez. Extrémně úzké i širší stroje s nízkým těžištěm. Výkonné tří a čtyřválcové turbomotory.DEUTZ-FAHR AGROPLUS V/S/F je řada jedinečných traktorů pro speciální použití v zemědělství i komunální sféře. Již několik desetiletí je DEUTZ-FAHR jedničkou v této oblasti a tuto pozici si neustálými inovacemi udržuje s náskokem i dnes.

Tři varianty, tři různá určení

Speciální traktory AGROPLUS se vyrábějí ve 3 provedeních – V, S, F.  AGROPLUS V je nejužší ze jmenované trojice. Díky extrémní minimální šířce 111 cm a poloměru otočení pouhých 3,4 m je tento stroj vhodný především do vinic s úzkým sponem od 1,2 m.

AGROPLUS S je o něco širší sourozenec modelu V. Šířka stroje se pohybuje podle typu pneumatik mezi 122 a 144cm. Tento malý rozdíl ovšem významně přispívá ke stabilitě stroje. AGROPLUS S je tak vhodný do vinic s klasickým sponem a do sadů. AGROPLUS F je nejširší ze zmíněné trojice. Jeho obrovskou výhodou je právě šířka, která mu dodává vynikající stabilitu. Proto se tento model hodí do komunální sféry, do sadů a do oblastí, kde je vyžadována malá šířka a přesto vysoká stabilita.

Tři nebo čtyři válce – máte na výběr

Všechny tři modely se vyrábějí jak v tříválcovém tak ve čtyřválcovém provedení ve výkonovém rozsahu od 82 do 106 k. Modely AGROPLUS V a S mají v nabídce dva 3válce o výkonu 82 a 90 k a tři 4válce o výkonu 85, 95 a 106 k. Model AGROPLUS F se nabízí pouze se slabším tříválcem a se jmenovanými čtyřválci.

Výbava jako u klasického traktoru

I přes velmi kompaktní rozměry jsou všechny 3 varianty vybaveny plnohodnotnou traktorovou technikou. Nechybí tak výkonný hydraulický systém s tandemovým čerpadlem. Zadní tříbodový závěs má maximální zvedací kapacitu až 3 000 kg, přední 1 500 kg. Traktory mohou disponovat až 5ti hydraulickými okruhy.

Ovládací koncept celého traktoru je založen na několika jednoduchých principech a nevyžaduje zdlouhavé školení. Ergonomické uspořádání všech prvků do funkčních skupin umožňuje ovládat traktor bezpečně a snadno.

Bohatá standardní výbava

Traktory DEUTZ-FAHR Agroplus jsou již ve standardu vybaveny bohatou výbavou jako je například 100% uzávěrka diferenciálu, výkonné topení, 3 dvojčinné hydraulické okruhy a další. Na přání se dodává klimatizace, převodovka se stupni řazenými pod zatížením, elektrohydraulická reverzace, přídavné hydraulické okruhy a spousta dalších výbavových prvků.

Traktory AGROPLUS V/S/F jsou špičkové stroje se speciálním posláním, které si našly tisíce zákazníků po celém světě. Díky nespočtu modifikací si každý může vybrat tu správnou verzi pro své specifické podmínky.

Prospekt:  Deutz-Fahr Agroplus