Sklízecí mlátičky Rostselmash

Již více než 85 let vyrábí Rostselmash obilní kombajny, využívající moderní technologie tohoto odvětví a zohledňující skutečné potřeby zemědělských výrobců. V současnosti vlastní Rostelmash 13 výrobních závodů na celém světě. Jejich cílem je výroba strojů s vysokou efektivitou práce, které jsou schopné nejvyššího výkonu v jakýchkoliv podmínkách. Sklízecí zařízení zahrnují stroje s různými typy mlátících zařízení a různým výkonem. Proto si každá farma může vybrat nejlepší variantu pro specifika a objemy své produkce.

Nova

NOVA je ideální kombinací výkonu, rozumné ceny a nízkých provozních nákladů.

Vector 425

Komfortní kabina, snížená spotřeba paliva, kopírování terénu pomocí pružinových polštářků, informační systém LCD displejem a systémem rozeznávání hlasových povelů, kompresor, hydraulická rychloupínací spojka.

Acros 595 Plus

Nový obilní kombajn ACROS 595 Plus je zdokonalená verze kombajnu série Acros, zaměřená na zvýšenou výkonnost na polích s vysokým výnosem.

RSM 161

„Jeden z nejproduktivnějších klasických vytřásadlových kombajnů…” Nový unikátní mlátící systém „Tetra processor“, šest vytřásadel, OptiFlow čistící mechanizmus a řada dalších inovací.

Torum 765

Torum 765 ve srovnání s ostatními mlátičkami s axiálním rotorem velmi jemně zachází se slámou.