Agri Star

Úžasné ovládání, díky kterému řídíte celý stroj jednou rukou, precizní řízení, maximální výkon, neuvěřitelný komfort a šetrnost k životnímu prostředí.dieci agristar

Agri Star kombinuje tradici a nejnovější technologie. To vše proto, aby do puntíku vyhověl náročným podmínkám v zemědělství a splnil veškeré požadavky farmářů.
Řada Agri Star je osazena motory Kubota o výkonu 114 hp Ty Vám v kombinaci s elektronickým řízením vstřikování a novou dvourychlostní hydrostatickou převodovkou umožňují drastické snížení spotřeby paliva až o 20 %. To má za následek splnění přísné emisní normy Stage 3B/Tier 4i.
Jako u každého italského výrobku je i u Dieci kladen důraz na design. Nikdy to však nebyla otázka pouze estetiky. Každá změna významně zlepšuje odhlučnění a ventilaci motoru.

Perfektní vyvážení vysoké rychlosti a systému chlazení motoru umožňuje výjimečný výkon když taháte vůz nebo pracujete s lopatou. Po silnici může manipulátor Dieci Agri Star uhánět 40 km/h (omezeno předpisy). Okamžitá akcelerace a úžasná manévrovatelnost s pocitem absolutního bezpečí.
dieci agristar.1Je to ta první věc, které na palubě Dieci Agri Star všimnete. Inteligentně navržené ovládání činí používání stroje jednoduchým, intuitivním a pohodlným. S nejširšími kabinovými dveřmi na trhu umožňuje snadné a bezpečné usazení do sedadla. Uvnitř je všechno uspořádáno tak, aby byli zemědělci spokojeni a měli snazší práci. Vše je doplněno digitálním displejem, který Vám přináší všechny informace v reálnem čase.

Pro Vaše pohodlí je stroj dále vybaven nastavitelným volantem,  poloautomatickou klimatizací, rádiem s CD přehrávačem, stínidlem a elektrickým stahováním okna.

 

Prospekt: agri star

Typ                                     37.7              37.8             38.10

Nosnost (t)                           3,7                3,7                3,8

Zdvih (m)                            7,35               7,8               9,75

Motor                                                   KUBOTA

Výkon motoru (kW)                                    85

Pohon                                                 Hydrostatický

Max.rychlost (km/h)                                    40

Hmotnost (kg)                7100              7400               7900

 

dieci agristar3 dieci agristar4