Agri Tech

První multifunkční teleskopický manipulátor SILNÝ jako traktor.dieci agritech 1

Evoluční vývoj a bohaté zkušenosti na poli telečkopických manipulátorů zúročuje Dieci v nové řadě AGRI TECH. Stroje s vysokým výkonem s nepostradatelnou dynamikou a všestranností. Vývodová hřídel a zadní tříbodový závěs dadávají tomuto stroji daleko lepší vlastnosti. Zmenšené rozměry, vysoký výkon, pokroková technická výbava a komfort přetavený do jednoho stroje, to je Agri Tech, unikántní stroj, který nemá konkurenci.

Od zahájení vývoje jsme mysleli na to, že stroj musí splňovat podmínky pro provoz traktoru i manipulátoru. Zvolili jsme tedy unikátní VARIO systém EVO2. Unikátnost řešení spočívá v použití dvou hydromotorů, které jsou připojeny k mechanické převodovce a pracují nezávisle na sobě, případně oba najednou. Navíc si můžete zvolit ze 4 režimů kterými jsou: traktorový, nakladač, ekonomický režim a režim plazivých rychlostí.

Změnte traktor v nakladač stisknutím jediného tlačítka
Pokud zmáčknete tlačítko traktor, zablokuje se zadní náprava a přední náprava se stane výkyvnou tak jako u vašeho traktoru. Vyberete-li si však režim nakladač, zpevní se přední náprava a výkyvnou se stane zadní. Přesně jako u správného manipulátoru.

Bezpečnost 
Pro nás je bezpečnost obsluhy a všech okolo stroje naprostou prioritou. Díky elektronickému systému, který je standardně na všech modelech, můžeme hlídat téměř všechna rizika spojená s nakládáním. Senzor na výložníku umožňuje mít nářadí a náklad neustále pod kontrolou.

dieci agrotech 1Veškerá kontrola v jedné ruce
Moderní joystick, který je standardní výbavou všech modelů, poskytuje jednotnou kontrolu nad strojem. Jednoduché ovládání směru jízdy Vám dává možnost rychle a pohodlně měnit pohyb stroje dopředu a dozadu.

 

 

 

 

Prospekt:   Agri Tech

Typ                                                 35.7 VS                            32.9 VS

Nosnost (kg)                                   3500                                 3200

Zdvih (m)                                           7                                        9

Motor                                                               IVECO

Výkon motoru (PS)                                           127

Pohon                                                                Vario

Max.rychlost (km/h)                                        40

Hmotnost (kg)                                 7600                                8000

 

dieci agritech3              dieci agritech4